Сьогодні садові меблі вже не є чимось незвичайним для власників дач та заміських котеджів. Її встановлюють у саду, на терасі і біля басейну, моделі, що складаються, нерідко беруть на відпочинок біля водойми або на лісовій галявині. Причини популярності мебелі для саду прості, і полягають вони в наступному:

Садові меблі зі штучного ротанга Monolit Komforta

  1. Простота переміщення. Більшість з конструкцій відрізняє малу вагу та досить компактні розміри, що й спрощує процес транспортування як дільницею, так і за її межами.
  2. Зручність. Наявність на ділянці меблів підвищує рівень комфорту відпочинку. Наприклад, читати сидячи в кріслі-гойдалці набагато зручніше, ніж сидіти на звичайному стільці, а парасольки садові вуличні пляжні і від сонця захистять, і від дощу.
  3. Простота догляду. Основні матеріали – пластик та ротанг, вони легко миються. Просто доглядати і моделі з текстильними елементами, а також виготовленими з дерева, металу.
  4. Довговічність. Всі матеріали, від пластику до металу та ротанга, зносостійкі, добре переносять атмосферні дії (опади, перепади температур тощо). Служить такі меблі багато сезонів.

Прикраса ділянки чи необхідність - чому ми купуємо меблі для саду?

Комплект садових меблів Trapani 9 Brown Di Volio

Це питання, однозначної відповіді на яке не існує. Садові гойдалки, шезлонги, крісла, столи та ін. можна назвати універсальними меблями. Більшість купує їх як для того, щоб додати комфорт у заміський відпочинок, так і з метою прикрасити ландшафт дачної ділянки. З її допомогою можна перетворити сад, додавши йому шарму та оригінальності. Сидячи на кріслі та гойдалці та лежачи на шезлонгу ми розслабляємо тіло і одночасно милуємося красою ландшафтного дизайну!

Поки одні виносять з дому та вносять назад масивні меблі з матеріалів, не призначених для використання на вулиці, інші отримують задоволення від користування садовими меблями. Її без побоювання можна залишити під дощем або під палючим сонцем. З її допомогою не складно зробити ділянку красивою та затишною. Тобто, садові меблі одночасно є і прикрасою, і необхідністю.

Дата: П`ятниця, 19 Травня 2017   Переглядів:  98