Витонченість у простоті - саме це словосполучення влучно і точно характеризує популярний нині стиль прованс. Його характеризують натуральні матеріали, потерті, але при цьому дуже акуратні поверхні, по-домашньому, красивий текстиль і класичні форми. Меблі для ванної кімнати, виконані в стилі прованс, наповнюють приміщення тим затишком та теплом, якого не вистачає сьогодні у вітчизняних мегаполісах. Звичайно ж, якщо ви у всьому цінуєте лаконічність та мінімалізм, то прованс навряд чи справить на вас враження. Ну а якщо ви глибоко сімейна особистість і до комфорту та краси ставитеся з любов'ю, то тут і думати не потрібно – меблі у ванну кімнату купувати потрібно лише у цьому старовинному французькому стилі.

Марсель Атолл

Комплект меблів для ванної Марсель Атолл

Що не може не приваблювати в даному стилі, то це можливість проявити свою індивідуальність. Якщо предмети меблевого інтер'єру повинні бути виготовлені професіоналами, багато аксесуарів можна зробити і самому, благо особливих умінь тут не потрібно. У будь-якому художньому магазині можна придбати спеціальну глину та зліпити з неї різні вироби, які будуть доречні у ванній кімнаті. Це може бути і мильниця, і підставка під зубні щітки, і ще багато інших аксесуарів. Щодо вибору оздоблювальних матеріалів, то тут потрібно бути уважним. Вони мають бути світлих відтінків. Бажано, щоб підлога, стіни, тумби під умивальник, пенали та сантехніка за кольором не надто контрастували. Якщо стіни світло-бежеві, то плитка підлоги може бути слабонасиченого теракотового кольору..

Еллада Мойдодир

Комплект меблів для ванної Еллада Мойдодир

В ідеалі всі предмети меблів мають бути з деревини. Що стосується форм і ліній, то вони повинні бути легкими та витонченими. Рама дзеркала для ванної кімнати може бути як різьбленою, так і традиційно-рівною. При погляді на будь-який предмет має бути враження, що його поверхня вигоріла на сонці. Не вміщує і кілька «морських» аксесуарів. Це можуть бути мушлі, невелика рибальська мережа або зображення риб. Висвітлення також потребує уваги. Стиль прованс, незважаючи на простоту, назвати дешевим не можна. Натуральні матеріали, саме вони в ньому переважають, не можуть коштувати дешево. Якщо ви відчуваєте, що прованс – це ваш стиль, варто приготуватися до досить великих матеріальних витрат. Вони обов'язково виправдають себе, у цьому ви можете бути впевненими!

Дата: вівторок, 05 листопад 2013   Переглядів:  82