Ювента - український бренд меблів для ванної, утворений у 2000 році. Продукція, що виготовляється - тумби під умивальник, дзеркала, пенали (навісні/підлогові) тощо. За дизайном та матеріалами вироби об'єднані у серії. Наприклад, для поціновувачів суворої класики та елітних інтер'єрів виробник створив серію "СВ", для шанувальників простоти та елегантності серію "Моніка", а для прихильників нових технологій та функціональності серію "Modena". Якість, дизайн та практичність для вас однаково важливі? Вивчайте каталог ProMebli™, звертайтеся за допомогою, якщо виникли труднощі, замовляйте меблі для ванної кімнати Ювента у Києві та Дніпрі і користуйтеся нею із задоволенням!

Комплект меблів для ванної кімнати Savona (Савона) Ювента

Особливості продукції ТМ Ювента

  1. Орієнтація на клієнтів різної купівельної спроможності. Товар представлений категоріями "економ", "комфорт", "люкс". Якість від категорії продукції не залежить, вона однаково висока і у недорогих, і у елітних моделей.
  2. Надійність меблевих конструкцій. Матеріали використовуються вологостійкі. Водовідштовхуючим ефектом відрізняється і фурнітура. Виключено ризик появи на сталевих елементах плям іржі.
  3. Широкий вибір дизайнерських рішень. У більшості серій передбачено кілька кольорових виконань меблевих фасадів. У ряді їх передбачено поєднання кольорів. Дизайнери компанії не копіюють зовнішній вигляд меблевих конструкцій, що вже існують на ринку, а вигадують власні рішення.
  4. Можливість створення індивідуальних інтер'єрів. Предмети багатьох серій добре між собою гармонують. Хочете, щоб ваша ванна не була схожа на жодну іншу? Можна купити дзеркало у ванну кімнату купити дзеркало у ванну кімнату з однієї серії, а тумбу з пеналом з іншої.
  5. Гарантія від виробника. Фабрика Ювента впевнена як продукція, тому термін її гарантії становить 24 місяці.

Комплект меблів для ванної кімнати Geneva (Женева) Ювента

Пам'ятайте, розчарувати може навіть найкрасивіші, функціональні та міцні меблі, якщо при її купівлі неуважно були враховані параметри ванної кімнати! Вимірюючи стіни, не забувайте врахувати розташування та конфігурацію комунікацій! За необхідності співробітники ProMebli™ допоможуть зробити вибір!

Дата: Вівторок, 13 Липня 2017   Переглядів:  76