Більшість із власників заміських будинків не мислять садову ділянку без гойдалок. Вдалим вкладенням у власний комфорт та облаштування дачної ділянки є садові гойдалки GreenGard, вироблені в Україні. Їх обирають за відмінні технічні характеристики, надійність та розумні ціни.

Гойдалки садові Рондо GreenGard

Вулична гойдалка ТМ GreenGard - переваги покупки:

Якість, функціональність та дизайн - три основні моменти, яким український виробник садових меблів приділяє особливу увагу.

  1. Якість. Для підвищення надійності сталевого корпусу передбачено спеціальне полімерне покриття. Воно перешкоджає проникненню до металу вологи, запобігає ймовірності утворення корозійних процесів. Виступає воно й у ролі механічного захисту труб. Надійність забезпечується за рахунок пружин імпортного виробництва з великим робочим ресурсом.
  2. Функціональність. Гойдалка для дачі від ТМ GreenGard - це не просто конструкція для розгойдування. За рахунок регулювання спинки багато хто з них трансформується в спальне місце. Встановивши таку модель в тіні, можна подрімати на свіжому повітрі в найспекотніший літні годинни.
  3. Дизайн. Окрім того, що диван-гойдалка зручні та надійні, вони ще й привабливі зовні. Водовідштовхувальні тканини, що використовуються для оббивки спинок, сидінь, матраців та подушок, вражають різноманіттям кольорів. Поєднання кольорів ретельно продумано, дизайнери бренду відмовилися від нудної однотонної тканини на користь матеріалу яскравих кольорів з принтами та малюнками.

Гойдалки садові Брауні 2 GreenGard

Важливо, бездоганною якістю, комфортом та красивим зовнішнім виглядом відрізняються і моделі класу люкс, і дешевші конструкції.

Цікавитесь тим, де купити садові гойдалки GreenGard у Києві та Дніпрі? Завітайте у каталог ProMebli™ каталог ProMebli™, до нього ми додаємо моделі бренду в міру їхньої появи на українському ринку. Для спрощення процесу вибору кожна з моделей супроводжується докладним описом, переліком усіх технічних характеристик, якісним фото. Встановіть на садовій ділянці зручну та красиву гойдалку, та відпочивайте за містом з великим комфортом!

Дата: вівторок, 04 липень 2017   Переглядів:  63