Принципи китайського народного вчення фен-шуй, в наш час, все активніше використовуються при облаштуванні домашнього житла. Ця давня практика, ставить головною метою пошук та застосування потоків енергії ци. 

Дотримання фен-шуй особливо важливе у спальні, там, де проходить розслаблення та відпочинок. 

Сон є важливою потребою людського організму. Без нього повноцінний відпочинок неможливий. Тому організація сприятливого та комфортного оточення для сну, дуже важливе завдання. 

Важливо, як у спальні циркулює енергія ці. Від цього залежить самопочуття сплячих людей у спальні. Якщо в кімнаті відпочиває подружжя, то і їх особисті стосунки. 

Точніше місце розташування речей у спальні допомагає спрямовувати потоки енергії. Відбувається вирівнювання енергій «ян» та «інь» - жіночий та чоловічий початок. 

Подружжю, яке прагне надати своєму інтимному життю нового імпульсу, фен-шуй радить вибирати кімнату для спальні, спрямовану на північ. 

Поправлення спальні на північний захід, підійде для подружжя, яке бажає зберегти постійність у своїх відносинах. 

Західний напрямок підійде тим, хто збирається додати трохи романтики у своє життя. 

Спальня, що дивиться на південь, надасть пристрасті подружнім стосункам, але для повноцінного сну вона не надто підходить. 

Кімнату для спальні бажано вибирати максимально віддаленої від входу. Ніщо і ніхто не повинен заважати спокійному відпочинку. Слід уникати, щоб спальня розташовувалась поряд з кухнею або ванною. Таке сусідство доставлятиме занепокоєння.

Невелику за розмірами спальню оформляти найкраще використовуючи легкі, світлі тони. Для спальні великих розмірів, підійдуть насичені та яскраві фарби. 

Розташування ліжка по відношенню до дверей та вікон приміщення, має велике значення. Ліжко встановлюється так, щоб ноги відпочиваючої людини не дивилися на двері. Це «становище покійника», його слід обов’язково уникати. Переважно, коли узголів’я ліжка спирається на стіну. Якщо ліжко стоїть біля вікна, тоді щільними шторами вікно завішується на всю ніч. 

Навіть якщо, згідно з фен-шуй, ліжко розміщене вдало. Але, за стіною розташована побутова техніка, наприклад телевізор або холодильник, ліжко краще переставити. Електричні магнітні хвилі, що випромінюються, впливають на сплячих людей, легко проникаючи через стіни. 

У спальній кімнаті не слід ставити багато дзеркал. Вчення фен-шуй стверджує, що дзеркало відбиває позитивну енергію. Дзеркало, розташоване навпроти входу в спальню, витіснятиме енергію ці з кімнати. Дзеркало, в якому відображаються сплячі люди, спрямовуватиме назад негативну енергію, що вивільняється під час сну. 

Якщо немає можливості переставити дзеркало, розташоване невдало, можна звести нанівець його поганий вплив. На час сну слід закрити дзеркало покривалом та відгородити ширмою. 

Не можна вішати над ліжком полиці, шафи, картини, світильники. Якщо ліжко стоїть під поперечною балкою, також погано. Ці речі «тиснуть» на сплячих людей, і можуть стати причиною поганого сну. 

Чудово, якщо меблі у спальні мають закруглені кути. Однак якщо стоїть меблі з гострими кутами, розміщують її так, щоб кути не прямували на ліжко. В іншому випадку з’являться «небезпечні стріли», джерела можливих захворювань.

Дата: Понеділок, 07 Липня 2010   Переглядів:  137