Дзеркало –  це незамінна частина інтер'єру, яке включає в себе будь-які меблі для ванної кімнати. Саме цей предмет інтер'єру здатний суттєво впливати на стиль та сприйняття кімнати.

Дзеркало або дзеркальна шафа?

Так какие дзеркала для ванної кімнати потрібно вибирати? На що слід дивитися, щоб зробити правильну покупку? Що краще звичайне дзеркало або дзеркальна шафа?

Дзеркало у ванну кімнату Крокус-70 Мойдодир

Безперечно, звичайне дзеркало у ванній кімнаті займає мінімум вільного місця, але, на жаль, воно не функціональне, інша справа – шафа. Достатньо зручно, коли воно вмонтовано в невелику шафку з підсвічуванням та іншими доповненнями.

Дзеркало у ванну кімнату Sofia new СнШНЗ-75 S Ювента

Шафа дзеркальна у ванну кімнату Sofia new Ювента

Сьогодні, кожен бажаючий може знайти велику різноманітність дзеркал, які відрізняються за різними факторами. Конструкція шафки може включати відкриті полиці або невеликі тумбочки. Саме в них зручно розміщувати різноманітну косметику чи різні предмети гігієни.

Дзеркало у ванну кімнату Matrix МХМ-75с Ювента

Дзеркало у ванну кімнату Matrix МХМ-75с Ювента

Дзеркало якого б типу ви не обрали, варто обов'язково звертати увагу на те, щоб воно було вологостійким. Звичайно ж, воно коштуватиме дещо дорожче, але варто пам'ятати і про те, що економія на якості абсолютно недоречна.

Дата: вівторок, 02 квітень 2013   Переглядів:  54