Рішення придбати меблі, досить обдуманий крок, і в більшості випадків є наслідком відповідних подій, таких як поповнення в сім'ї, облаштування нового житла, або природне рішення оновити набридлий інтер'єр після ремонту.

Що потрібно знати, купуючи меблі.

  На жаль, досить невеликий відсоток потенційних покупців абсолютно впевнені який саме гарнітур їм необхідно придбати для досягнення гармонії в інтер'єрі. Більшість людей не зовсім впевнені у виборі і не знають, чого вимагати від пропонованої продукції. Справді вибір – досить складний процес. Зрозуміло бажання кожного покупця купити якісні меблі, які готові прослужити довгі роки.

Модульні меблі Antwerpen BRW

Модульні меблі Antwerpen BRW

   Отже, спробуємо разом розібратися на які критерії слід насамперед звернути свою увагу при покупці меблів:

  Не варто купувати предмети кімнатної обстановки, пропоновані за фотографіями, вуличними торговцями, а також варто уважніше придивитися до невеликих меблевих магазинчиків. На таких торгових точках значно зростає ризик купівлі неякісної продукції. Дитячі меблі, виготовлені кустарним способом, здатні завдати відчутної шкоди здоров'ю вашої дитини. У подібних меблів часто неякісні кріплення і сумнівної якості матеріал. У офіційних представників обов'язково наявність гігієнічного сертифіката, який зобов'язує дотримання всіх норм під час виробництва. Рекомендується купувати меблі у спеціалізованих меблевих салонах.

Підліткові меблі Graphic BRW

Підліткові меблі Graphic BRW

   Щоб не витрачати час на пошуки відповідного комплекту, порівнюючи ціни, існує можливість придбання варіанта, що сподобався через інтернет-магазин меблів. Ви зможете реально оцінити естетичні показники та вигідно порівняти цінову категорію продукції. Оперативна співпраця з кваліфікованими консультантами дозволить вам у короткий термін стати власником комплекту, що сподобався.

  Якщо ви вирішите вдатися до послуг меблевого салону, вам обов'язково слід ретельно перевірити якісний показник елементів. Корпусні меблі вимагає особливої уваги. Перевірте, чи надійні кріплення, чи ідеально підігнані всі елементи, протестуйте елемент методом відкриття та закриття всіляких дверей та скриньок, щоб остаточно переконатися у якості.

Модульні меблі Jang BRW

Модульні меблі Jang BRW

  Загостріть увагу на якості оббивного матеріалу, який наповнювач застосовувався при виготовленні, який механізм трансформації, важливо також дізнатися, з якого матеріалу виготовлені меблі.

  Сміливо купуйте меблі за наявності 2-річної гарантії, зафіксованої в документах, що додаються. Коротший термін неприпустимий. При складанні модулів слідкуйте за ідеальним станом стиків.  

Вдалих покупок!

Дата: Понеділок, 08 Квітня 2013   Переглядів:  67