Унікальна нова серія SLEEP INNOVATIONз використанням термочутливих матеріалів OrtoFoam та Memory, різної щільності та в'язкості, що дозволило розробити матраци, що реагують на тиск і температуру тіла людини, що пристосовуються під його контури, що знімають напруга та покращують кровообіг. Матраци цієї серії відповідають усім вимогам ергономіки та комфорту. Завдяки різній щільності внутрішніх шарів розроблено матраци з різними характеристиками жорсткості.

Нове покоління матраців Sleep Innovation

У процесі виробництва піни OrtoFoam застосовується спеціальна технологія, завдяки якій піна набуває особливої структури у вигляді пухирців-осередків різних за діаметром. При незначному навантаженні маленькі осередки додадуть поверхні приємної м'якості та комфорту. У міру збільшення навантаження для оптимальної підтримки хребта в роботу вступають більші осередки. Піна OrtoFoam - має високу зносостійкість, довговічність і вентиляційні властивості, що дозволяє матрацу дихати. Система перфорації, що відповідає зонам тіла людини, дозволяє підлаштуватися під контури тіла та досягти максимального комфорту під час сну. У місцях розташування плеча і ніг на матраці є спеціальні вставки, виконані з унікального матеріалу пени Memory. Це гіпоалергенний матеріал, здатний запам'ятовувати форму тіла. Піна Memory підлаштовується під силует людини, що лежить на матраці, і «запам'ятавши» його не виштовхує його, не чинить на тіло тиску у відповідь.

Матраци Sleep Innovation Come-for

Ця серія матраців інновація в нашому розумінні комфорту!

Безпружинні матраци різних розмірів та жорсткості Ви можете придбати у нашому інтернет-магазині з безкоштовною доставкою.

Дата: середа, 07 листопад 2012   Переглядів:  57