Все більше людей віддають перевагу високотехнологічним виробам. Подушки Едвайс належать до продукції нового покоління. Подушки Едвайс мають добре виражені ортопедичні та анатомічні ефекти, чудово підтримують шийний відділ хребта під час сну. Спеціальна форма виробів Едвайс дозволяє уникнути викривлення шийного відділу хребта, сприяє покращенню кровообігу та здоровому сну.

Подушка Едвайс Меморі

 Подушки Едвайс складаються з фігурно вирізаного матеріалу меморі або латексу та двох чохлів, що знімаються. Матеріали меморі та латекс, що використовуються, більш стійкі до пилового кліща, в порівнянні зі звичайними подушками. Подушки «Едвайс» мають два чохли. Внутрішній – з бавовняної тканини. Зовнішній – із трикотажу об'ємного плетіння. Спеціальні м'які волокна зовнішнього чохла просочені шаром захисту, що не змивається, sanitized. Просочення, будучи безпечним для людини, має надійний бактеріостатичний ефект і попереджає появу та розмноження шкідливих бактерій. Обидва чохли є знімними. Це дозволяє містити подушку у бездоганній чистоті.

Подушка Едвайс Меморі Кідс

 Відмінна риса подушок Едвайс – висока якість та довговічність. З придбанням подушок Едвайс ТМ come-for Ви отримаєте здоров'я, бадьорість та впевненість у завтрашньому дні! Подушки виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

UPD: З 2012 року модельний ряд доповнено 12 позиціями і на сьогоднішній день складається з 14 подушок різних розмірів та форм.

Дата: Понеділок, 06 Грудня 2010   Переглядів:  132