Poparada

Poparada - безкаркасні меблі

Торгова марка Poparada відома в нашій країні кожному, хто байдужий до традиційні меблі. Колектив компанії особисто розробляє, виготовляє та поставляє ринку таку продукцію, як безкаркасні меблі. Незважаючи на те, що на меблевому ринку вона з’явилася не так вже й давно, ці меблі вже обзавелася прихильниками та шанувальниками. Пропонуємо розглянути переваги, завдяки яким ці меблі знаходяться сьогодні на гребені популярності. Отже:

  • Легкість та мобільність. Максимальна вага, якою володіють безкаркасні крісла, складає 7-8 кг. Будь-яка доросла людина з легкістю зможе переміщати меблі по квартирі, якщо її конструкція відрізняється відсутністю каркасу.
  • Ергономічність. Завдяки особливостям наповнювача, крісло мішок здатне повторити форму тіла будь-якої людини. Як наслідок – навантаження на хребет суттєво знижуються, а всі м’язи повністю розслаблюються.
  • Екологічність. Гранульований пінополістирол, що виступає в ролі наповнювача, гіпоалергенний та екологічний, що не завжди можна сказати про традиційні меблі. Наповнювач не вбирає вологу та добре зберігає тепло.
  • Практичність. Безкаркасні пуфи та крісла прості в експлуатації. Для того щоб очистити чохол від забруднень, його потрібно просто зняти і випрати в пральній машині. Тобто, не потрібно користуватися різними хімічними засобами або вдаватися до послуг клінінгових компаній.
  • Безпека. Відсутність гострих кутів і невелика висота дозволяють батькам не боятися за здоров’я непосидючих малюків.
  • Довговічність. На відміну від традиційних меблів, які згодом виходять з ладу, безкаркасні меблі покликані служити десятиліттями.
  • Продукція торгової марки Poparada представлена в інтернет-магазині «Promebli™». Крім всіх вищеперелічених переваг вона також має і таку гідність як приваблива ціна. Зробіть свій будинок та свій звичний побут більш комфортними та цікавими, урізноманітнюйте їх за допомогою стильної та практичних меблів без каркасу!

Весь каталог товарів Poparada