ІДЕЙНЕ ПОЗИЦІОНУВАННЯ «НІЖНІСТЬ І КОМФОРТ»

Active tonus - 

Вночі відпочивай – день у тонусі зустрічай! Матраци, що створюють бар'єр електромагнітного випромінювання. Дослідники в Німеччині довели, що використання стільникового телефону протягом 35 хвилин спричиняє збільшення нормального кров'яного тиску на 5-10 мм за рахунок впливу сильних електромагнітних хвиль. Шкідливим впливам ЕМВ перешкоджає тканина матраців Active Tonus. Стильна та «розумна» колекція матраців Active Tonus дозволить Вам розслабитися та поринути у чарівний світ сну, подарує відчуття затишку та захисту протягом всієї ночі та стане джерелом натхнення та бадьорості протягом усього дня.

Active^tonus - позитивна колекція для позитивно заряджених людей!

 

ПЕРЕВАГИ КОЛЕКЦІЇ 

Унікальні властивості тканини преміум класу

Вишуканий зовнішній вигляд

Ніжність тканини доводиться одним дотиком!

Ортопедична підтримка + збільшений комфортний шар

Натуральна тканина преміум класу, що дихає (100 % віскоза)

Захист від електромагнітного випромінювання та бактерій

Явні антистатичні властивості тканини

Різноманітні пружинні блоки: з трьома зонами комфортності та мультипокет

Покращені комфортні шари – запатентована піна

Orto Foam®, вісколатекс та латекс

100 % ортопедичний ефект

Покращений запатентований пружинний блок з унікальними ортопедичними властивостями Hour Glass Next Generation («Пісочний годинник» нового покоління)

3-х зональний пружинний блок Hour Glass Next Generation

3-х зональний пружинний блок Hour Glass Next Generation

Посилена середня зона матраца. Оскільки найбільше навантаження на матрац – це область стегон, ми зміцнили середню частину матраца, щоб збільшити його термін служби та зробити ще комфортнішим.

Пружинний блок «Multipocket»

Унікальний блок незалежних пружин «Мультипокет» має збільшену кількість пружин з маленьким діаметром витка, забезпечуючи точковий розподіл навантаження на пружинний блок. Як наслідок кожній ділянці Вашого тіла приділяється в 2 рази більше уваги, що дозволяє отримати високий ортопедичний ефект спальної поверхні та незабутній комфорт під час сну.

НАТУРАЛЬНА ДИХАЛЬНА ТКАНИНА ПРЕМІУМ КЛАСУ (100% ВІСКОЗА)

НАТУРАЛЬНА ДИХАЛЬНА ТКАНИНА ПРЕМІУМ КЛАСУ (100% ВІСКОЗА)

За рахунок пористої структури тканина колекції Active Tonus зі 100% вмістом віскози вільно пропускає повітря, дозволяючи шкірі дихати, сприяє прискореному теплообміну, мінімізує енергетичні витрати під час сну, внаслідок чого Ви прокидаєтеся бадьорими та активними.

100 % ЗАХИСТ ВІД ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО

ВИПРОМІНЮВАННЯ ТА БАКТЕРІЙ

Людина може захистити себе від електромагнітного випромінювання, якому вона так чи інакше піддається протягом усього дня, проте ми стаємо дуже вразливими вночі під час сну.

Результати досліджень Лабораторії сну Аскона довели, що натуральна дихаюча тканина преміум класу із вмістом віскози створює захисний екран, що на 98,5 % скорочує вплив електромагнітних хвиль на сплячу людину.

100 % ЕФЕКТ «ВІДПОЧИНКУ НА ХМАРАХ»

Завдяки натуральній дихаючій тканині зі 100% віскозою у поєднанні з покращеним комфортним шаром, матраци Active Tonus надзвичайно приємні на дотик. М'яка тканина, що виблискує шовковими відблисками, створює ефект ніжного дотику і дарує неповторне відчуття «відпочинку на хмарах».

НІЖНІСТЬ ТКАНИНИ ДОКАЗАЄТЬСЯ ОДНИМ ДОТИКОМ!

100 % ВИСОКА МІЦНІСТЬ І ЗНОСОСТІЙКІСТЬ

"Аскона" володіє єдиною в Росії лабораторією контролю якості продукції. На спеціальному устаткуванні виробництва провідних шведських та німецьких фірм кожна нова модель матраца проходить тести на витривалість, зносостійкість та довговічність.

Матрас Active  Аскона

Купити матрац Active Аскона

 

Матрац Tonus Light  Аскона

Купити матрац Tonus Light Аскона

 

Матрац Vital Active Аскона

Купити матрац Vital Active Аскона

 

Матрац Relax Аскона

Купити матрац Relax Аскона

 

Матрац Olimpus Аскона

Купити матрац Olimpus Аскона

 

Матрац Maximus Аскона

Купити матрац Maximus Аскона

Дата: вівторок, 09 квітень 2013   Переглядів:  89