Вперше побачивши журнальні столики Commus, багато хто довго не вірить, що це продукція вітчизняного виробництва. Складається враження, що створена вона була виробником зі світовим ім'ям, настільки кожна модель красива, практична, надійна. Насправді вона виробляється на меблевій фабриці в Україні. Збирають із застосування українських та європейських матеріалів. Такі моделі не займають багато місця та стануть чудовим доповненням до інтер'єру офісного чи житлового приміщення. Головними особливостями є її багатофункціональність, плавні форми, зручні роликові коліщатка та стильний дизайн. Якісні та надійні матеріали забезпечують довговічність та надійність у використанні.

Журнальний столик Bravo P cgg met Commus

6 причин купити меблі Commus:

  1. Дизайн. Зовнішній вигляд – це перше, ніж столики для предметів комфорту та електронної техніки, а також корпусні меблі приваблюють покупців. Поєднання матеріалів, форм та кольору добре продумано. Кожна меблева конструкція може стати центральною окрасою інтер'єру. Серед основних форм - це кругла, прямокутна із закругленими краями, та асиметричні варіанти.
  2. Якість та надійність матеріалів. Скло використовується обов'язково загартоване товщиною 6 і 8 мм, воно міцніше звичайного, стійке до ударів, подряпин різних кольорів Clear, Bronze та Grafit. Міцністю відрізняються і елементи з МДФ, з якого робиться основа деяких моделей і покривається плівкою ПВХ найстильніших і найпопулярніших кольорів, серед яких світлий - дуб попелястий, темні - каштан преміум, дуб венге та кедр матовий. Фурнітура найкращої якості. Діаметр металевої труби основи – 60 мм. Головне, потрібно пам'ятати про дотримання вагових навантажень, встановлених виробником, і тоді служити меблі Commus буде багато років. Виробник рекомендує максимальне навантаження не більше ніж 20 кг.
  3. Комфорт в експлуатації. Мобільність забезпечується надійними та маневреними поворотними колесами. Конструкції легкі, за потреби легко переносяться. Гладкі поверхні прості у догляді.
  4. Широкий вибір. В асортименті меблі для приміщень різного призначення, скляні полиці, декоративні елементи інтер'єру. Асортименти постійно поповнюється.
  5. Практичність. Крім естетичності, комфорту в експлуатації та надійності купити меблі вигідно через її взаємодоповнюваність. Підібрати в одному дизайнерському виконанні можна журнальні столики та тумби під телевізор, підставку під квіти, акваріум тощо.
  6. Ціна. Меблі українського виробництва дешевші за європейські аналоги. При цьому за рештою показників - від якості до дизайну, не поступається імпортною.

Журнальний столик Bravo K bbb met Commus

Купувати меблі Commus у магазині "ProMebli™" - те саме, що купувати у виробника, оскільки інтернет-магазин співпрацює з ним безпосередньо. На першу вимогу з боку покупців пред'являє сертифікати якості та відповідності продукції нормам санітарно-епідеміологічного законодавства України.

Дата: середа, 14 червень 2017   Переглядів:  96