Білий колір у дизайні інтер’єрів, як і в одязі є базовим відтінком. Він також визнаний універсальним, адже у такій гамі можна оформити вітальню будь-якого стилю. Інтернет-магазин меблів ProMebli надає широкий вибір елементів декору та предметів інтер’єру, з яким ви зможете втілити у життя свої свіжі дизайнерські ідеї.

Стінка Роман Сокме

Відтінки настрою.

Створюйте бажану атмосферу, експериментуючи з відтінками. Сучасний мінімалістичний інтер'єр підкреслять холодні тони із домішкою сірого чи блідо-блакитного. Ефект м’якого сонячного світла забезпечить колір слонової кістки та молочні відтінки. Яскраві предмети меблів можуть служити акцентами, проте не відволікатимуть на себе багато уваги.

Меблі Azteca BRW (Ацтека БРВ)

Переваги білого кольору.

У чому причина постійної популярності інтер’єрів в білих тонах? Існує кілька причин:

  1. Універсальність. Головною перевагою білого є його ідеальне поєднання з усіма іншими кольорами та матеріалами. Стіни та основні меблі для вітальні світлих відтінків легко врівноважити яскравими декоративними елементами.
  2. Асоціація із чистотою. У такій кімнаті совість не дозволить залишити на столі чашку кави або кришити на диван шоколадне печиво.
  3. Розширення простору. Всім відомо, що білі стіни маленької кімнати дозволяють візуально збільшити її. Тому навіть у невеликій вітальні стіни і стеля здаватимуться вище.
  4. Актуальність на усі часи. Будь то надмірна потяг до розкоші в 90-х або сучасне прагнення мінімалізму в інтер’єрі – біла вітальня завжди отримуватиме позитивні відгуки.

Dinaro BRW (Дінаро БРВ)

Постачальник меблів для будь-якого інтер’єру.

Відвідавши інтернет-магазин ProMebli, ви можете не тільки диван, стінку чи купити журнальний столик, але й підібрати аксесуари, які підкреслять вишукану та затишну атмосферу вітальні. Постійні покупці знають, що ми надаємо продукцію від надійних постачальників за розумними цінами, що є незаперечною вигодою. При необхідності ви можете скористатись послугою доставки, монтажу, при оплаті вибрати варіант розстрочення або кредиту.

Дата: понеділок, 18 вересень 2017   Переглядів:  119