Мода - дама не тільки примхлива, а й всюдисуща. Поряд із модою на одяг, взуття та аксесуари, існує ще й мода на меблі. Ліжка з м'яким узголів'ям є прикладом. Цей новий тренд у меблевому виробництві набирає популярність у споживачів із неймовірною швидкістю. Відверто кажучи, сучасні дизайнери меблів не винайшли щось унікальне, адже м'які узголів'я прикрашали ліжка ще кілька століть тому. У ті часи дозволити собі настільки розкішне спальне ложе могли лише привілейовані та найбільш багаті верстви суспільства. Інші задовольнялися дерев'яними тапчанами та залізними ліжками. Сьогодні кожен інтернет-магазин меблів в Україні може запропонувати любителям вишуканих інтер'єрів та комфорту такі моделі. Що важливо, так це їхня цінова доступність.

ліжка з м'яким узголів'ям

М'які узголів'я – секрети популярності

  1. Оригінальність дизайну. Зовні м'яке узголів'я кардинально відрізняється від спинки без оббивки. Незважаючи на просту геометричну форму (прямокутник, овал, квадрат), воно більш елегантне та розкішне.
  2. Різноманітність варіантів. Відсутнє обмеження щодо використання оббивних матеріалів. У хід йдуть тканини, шкіра натурального та штучного походження. Матеріали часто комбінують. Ліжка з м'яким узголів'ям нерідко декорують камінням Сваровські, надають рельєфності поверхні за допомогою декоративних шурупів, використовують для декорування меблевий шнур і навіть екзотичні пір'я птахів.
  3. Практичність. Так буває, що меблі ще в ідеальному стані, але вже трохи набридла. Змінивши оббивку узголів'я, можна оновити дизайн ліжка та змінити інтер'єр.
  4. Комфорт. Спальня для вас не лише місце для сну, а й місце, де ви любите почитати чи подивитися фільм? Завдяки м'якому узголів'ю будь-яке з цих занять не втомить вас, оскільки воно ефективно підтримує хребет та знижує навантаження на нього.
  5. Безпека. Гострі кути у багатьох асоціюються з небезпекою, тоді як їх відсутність у меблевих конструкцій викликає відчуття захищеності та спокою. Гострі кути у цього різновиду ліжок відсутні. Виключено ймовірність застудити м'язи під час тривалого перебування в сидячому положенні, так як на відміну від твердої стіни м'яке узголів'я завжди тепле.

Критерії вибору ліжок з м'яким узголів'ям

Насамперед вивчіть розміри моделі, що сподобалася, і зіставте їх з розмірами свого житла. Якщо спальня невелика, то величезні моделі не купувати рекомендується. Чим менше після корисного простору в кімнаті залишиться після її обладнання, тим менше вам буде у ній зручно. Кожен інтернет-магазин меблів в Україні, який поважає своїх клієнтів, супроводжує продукцію докладним опис її технічних параметрів. Розміри ліжка шукайте у описах. Пам'ятайте про важливість гармонії між меблями, оздоблювальними матеріалами та текстилем. Особливо якщо ліжко з м'яким узголів'ям підбирається вже під готовий інтер'єр. Не забувайте про матеріали. Міцніше і безпечніше натуральна деревина, дешевше - МДФ, ДВП, ДСП. Розставляйте пріоритети правильно!

Дата: П`ятниця, 15 Квітня 2016   Переглядів:  113