Щоб зробити своє перебування на дачі більш комфортним, багато хто приділяє облаштуванню саду не меншої уваги, ніж інтер'єру самого будинку. Велику роль у облаштуванні ділянки відіграють меблі для саду, без яких відпочинок на відкритому повітрі не повноцінний. Сучасні виробники садових меблів пропонують вироби із ротанга. Плетені меблі дуже легкі, але при цьому вони досить міцні. Вони нетоксичні та екологічні, і, що важливо, не потребують складного догляду. На перший погляд і предмети з ротанга натурального походження, і зі штучного матеріалу, що зовні не мають відмінностей. Насправді ці два матеріали зовсім різні. І якщо у зовнішньому вигляді відмінності помітити важко, то за своїми характеристиками вони кардинально відрізняються.

Меблі з ротанга натурального походження виробляються вручну, що значно впливає на її вартість. Для її виготовлення використовується ротангова пальма, що росте в Південно-Східній Азії. Дуже красиві та елегантні крісла, столи, стільці тощо, мають лише недолік – вони бояться вологи. Саме тому вироби з натурального ротанга рекомендується використовувати всередині приміщень, рівень вологості яких не перевищує норму. Вони добре перетворюють інтер’єр, роблячи його більш стильним і модним. Звичайно ж, у теплу та суху погоду такі меблі можна сміливо виносити на вулицю, проте залишати її надовго просто неба не варто.

Садові меблі з ротанга

Зовсім іншими характеристиками мають меблі зі штучного ротанга. Матеріал для її виготовлення виготовляється із целюлози. Він відрізняється високою стійкістю до впливу вологи, ультрафіолетового проміння і, що дуже важливо, до перепадів температури. Тобто, використовувати ці меблі просто неба можна незалежно від погоди. Протягом тривалого часу вона не втрачає своїх властивостей і початкового зовнішнього вигляду. Однією з головних її переваг є демократична вартість, внаслідок чого власники кафе та ресторанів дуже часто віддають їй перевагу.

Садові меблі зі штучного ротанга

Якщо підвести підсумок, то стає зрозумілим наступне: і штучний, і натуральний ротанг мають велику кількість переваг. Якщо вам важливіше престиж, то слід вибирати меблі з натурального матеріалу. Якщо ж для вас на першому місці практичність та економія, то штучний ротанг є ідеальним вибором!

Дата: Вівторок, 10 Травня 2016   Переглядів:  361