Українська фабрика меблів Richman представила на ринку м’які ліжка у новому виконанні, які так сильно сподобалися покупцям за останні кілька років.

Ліжка Richman їх переваги легко описати у двох-трьох словах

  • По-перше - таке ліжко в тренді, воно в моді. Найкращий інтер'єр спальні виглядатиме ефектно.
  • По-друге, вони зручні. Ну як не крути: тут немає гострих кутів, не потрібно оббивати щиколотки або коліна до іскор з очей, ударятися пальцями ніг, особливо мізинцем.
  • Спиратися на м’яке узголів’я після важкого дня навіть без подушки та іншого постільного приладдя - верх задоволення.
  • Вони практичні та функціональні у використанні. Найбільша перевага - можна вибрати матеріал оббивки, висоту узголів'я та його декор. Матеріал тканини представлений у найширшому асортименті. Зазвичай це шкірозамінник або екошкіра, тканина або велюр. Ще одна перевага – це наявність підйомного механізму чи ніші. Така опція рятує від нераціонального використання простору площ спальні. Підголів'я можна прикрасити декорованими ґудзиками або меблевими стразами.

Модельний ряд ліжок Richman

Ліжка Richman представлені лінійкою з 9 моделей у всіх розмірах і кольорах. Розмірний ряд починається з полуторних зі спальним місцем 140х200 см, двоспальні – 160х200 см. Будь-яка модель може бути виготовлена з підйомним механізмом та без. Матеріал корпусу – дерево, стійкість забезпечують алюмінієві ніжки. Як основа під матрац використовується металевий каркас з дерев'яними ламелями. Підйомний механізм на газових амортизаторах працює плавно і здатний витримувати великі навантаження. Будь-які ліжка з підйомним механізмом рятують та збільшують корисну площу для зберігання в спальні.

Richman м'які ліжка з підйомним механізмом

Ліжко Санам Richman

Проста конструкція, що ні до чого не зобов'язує. М'яке узголів'я має розміри по висоті 109 см, характеризується простими геометричними формами, узголів'я ліжка об'ємне з вертикальною прошивкою. Довжина моделі 217 см.

Ліжко Richman Санам

Ліжко Лідс Richman

Підголів'я середнього розміру прямокутної форми висотою 109 см з ромбоподібною прошивкою. Має довжину 217 см.

Ліжко Richman Лідс

Ліжко Едінбург Richman

Стильне об'ємне узголів'я у вигляді подушок має висоту 109 см, довжина такого ліжка – 223 см..

Ліжко Richman Едінбург

Ліжко Брістоль Richman

Класична конструкція з прямокутним узголів'ям має ромбоподібну прошивку, яку за бажання можна прикрасити меблевими гудзиками або стразами за додаткову плату. Висота – 110 см, довжина – 217 см.

Ліжко Richman Брістоль

Ліжко Кембридж Richman

Характеризується вищим узголів'ям - 116 см. Воно має більш інтенсивну прошивку і декор ґудзиками чи стразами вже входить у ціну.

Ліжко Richman Кембридж

Ліжко Ковентрі Richman

Така модель має відносно невисокий узголів'я висотою 107 см з ґудзиками в комплекті, довжина - 217 см.

Ліжко Richman Ковентрі

Ліжко Оксфорд Richman

Об'ємне узголів'я у вигляді подушок, як і біля ліжка Единбург, але по висоті - 108 см і довжина такої моделі 217 см, що на п'ять сантиметрів менше.

Ліжко Richman Оксфорд

Ліжко Честер Richman

Одна з найпопулярніших моделей має невисоке м'яке узголів'я з прямокутною прошивкою - 99 см і оптимальну довжину - 217 см. Доповнити такий дизайн завжди можна за бажанням декором у вигляді ґудзиків або страз.

Ліжко Richman Честер

Ліжко Лондон Richman

Найбільш презентабельна модель виглядає розкішно і благородно. Підголів'я у формі баранчика з ромбоподібною прошивкою оброблене стразами, що робить її справді унікальною та вишуканою. Висота моделі – 111 см, довжина 227 см.

Ліжко Richman Лондон

М'які ліжка Richman у всіх розмірах та кольорах у каталозі.

Купити ліжко Richman з підйомним механізмом можна в нашому інтернет магазині ProMebli.ua з безкоштовною доставкою по всій Україні. Кожне ліжко виготовляється на замовлення у термін два-три тижні. Виробник дає гарантію на всі моделі 12 місяців. М'які ліжка можна комплектувати ортопедичними матрацами з нашого каталогу та замовляти вже готове до сну спальне місце.

Дата: Неділя, 22 Квітня 2018   Переглядів:  77