Дизайнери меблів все частіше відмовляються від стандартних рішень, розрахованих на масового споживача. Враховуючи вимоги до ергономіки конструкції та її безпеки, значну увагу вони віддають зовнішньому вигляду меблевих. конструкцій. Завдяки креативності та таланту дизайнерів, на ринку з'явилися м'які ліжка,які і здоровий сон забезпечують, і спальну кімнату прикрашають. Кожна деталь задрапірована тканиною чи іншим оббивним матеріалом. Меблі нестандартні, адже технологія виготовлення м'яких ліжок дозволяє створювати моделі не тільки класичної прямокутної форми, а також овальні та навіть круглі ліжка.

М'які ліжка - безпечно та стильно

Безпека - незаперечна перевага м'яких меблів

Конструкція більшості класичних моделей передбачає наявність гострих кутів. Нерідко вони стають винуватцями забитих місць у домочадців і навіть серйозних травм. І якщо дорослі обережніші і уважніші, тому рідко наштовхуються на гострі кути, то діти страждають досить часто. М'які ліжка не мають гострі кути, що мінімізується ризик забитих місць і травм. Точніше, вони є, але приховані під товщею оббивних матеріалів. Ставши власником м'якої меблевої конструкції, ви і собі комфортні умови для відпочинку та сну забезпечите, і дитину застрахуєте від серйозних травм, а також ударів та синців. Особливо важливо відсутність у будинку гострих кутів, якщо дитина гіперактивна і всі матраци в будинку для нього скоріше не місце для сну, а батут для стрибків.

Які оббивні матеріали використовують меблярі

  • Тканини. Розрізняються способом виробництва (тканинні, неткані, трикотажні, комбіновані), фактурою, товщиною, щільністю, стійкістю до стирання і т.д. Поділяються на натуральні, штучні. Незалежні експерти, які вивчили меблевий ринок Києва та Дніпра, виявили, що за популярністю серед оббивних матеріалів у покупців ліжок лідирують гобелен, замша, велюр, бавовна, жаккард, шеніл та флок.
  • Шкіра. М'які ліжка, оброблені шкірою, виглядають стильно та дорого. Шкіра, вироблена відповідно до необхідної технології, багато років не розтріскується, не тьмяніє. Не утворюється на якісній шкіряній оббивці та потертостей.
  • Екошкіра. Матеріал синтетичний, але зовні схожий на шкіру натуральну походження. Переваги у різноманітті колірних рішень, гарної зносостійкості, стійкості до вологи.

Досить часто оббивні матеріали комбінують, що надає м'яким предметам меблевого інтер'єру ще більшу елегантність та вишуканість.

М'які меблі - переваги очевидні

Обтічні форми та м'які лінії завжди завжди заспокоюють та розслаблюють. У спальній кімнаті їхня присутність особливо важлива, адже саме в ній ми розслаблюємося та відпочиваємо. Завдяки різноманіттю варіантів оббивних матеріалів, широкій кольоровій гамі та різноманітності фактур, м'які ліжка набагато простіше підібрати під кожен з інтер'єрів, моделі з металу або деревини. Вписується вона в античний і готичний, англійський і вікторіанський, а також в східний, скандинавський та інші стилі інтер'єрів. Велика кількість спеціальних засобів побутової хімії дозволяє містити оббивку в чистоті без шкоди для її зовнішнього виду (не потрібно затирати плями, завдаючи шкоди її кольору) та споживчих властивостей.

Дата: п'ятниця, 15 квітень 2016   Переглядів:  233