За кілька останніх десятиліть непоказне ліжко з металу з панцирною сіткою трансформувалася у стильний предмет інтер'єру. Меблі до спальні, виготовлені з металу, сьогодні вибирають за підвищену міцність, надійність, естетичний зовнішній вигляд. Вони практично не зношується, не вимагають ремонту на багато років. Зовнішній вигляд також залишається незмінним.

Металеві ліжка - різновиди

Технологія виготовлення - одна з головних відмінностей

Сучасні металеві ліжка представлені звареними та кованими конструкціями. Особливості технологій у наступному:

  • Зварювальні. Деталі рами, елементи кріплення, ніжки та інші складові з'єднують за допомогою зварювання. У разі порушення герметичності кріплення, його завжди можна відновити за допомогою того ж зварювального апарату. Для каркаса застосовуються труби (прості чи профільні). Вони порожнисті, тому навіть ліжка двоярусні металеві, незважаючи на свої габарити, відрізняються невеликою вагою.
  • Ковані. Здійснюється кування за допомогою холодного та гарячого методу. Холодний має на увазі використання спеціальних пресуючих верстатів. Гаряча кування здійснюється шляхом нагрівання сировини до високих температур, після чого йому надають необхідну форму з допомогою механічного чи автоматичного молота. Меблі в спальню, виковані з металопрокату, відрізняються оригінальністю хитросплетінням візерунків, плавністю ліній.

Особливості дизайну - металеві ліжка поза конкуренцією

Метал особливий матеріал, на відміну від деревини йому можна надавати будь-які форми. Готові вироби відрізняє вишуканість та елегантність. Конструкції витончені, спинки не затримують світло. Приміщення, в інтер'єрі якого є ліжка з металу, візуально здається просторіше. Ще одна особливість, якою користуються дизайнери, полягає в гармонійному поєднанні металу із найрізноманітнішими матеріалами. Нерідко дизайнери комбінують із ним дерево, шкіра і навіть скло. Крім того, що меблі в спальню бувають повністю металеві, так і з дерев'яними ніжками. Сорти деревини для цих деталей вибирають тверді. Виготовляють меблеві конструкції в різному стилі, від суворої класики до модерну та хай-теку. Незалежно від технології виготовлення та дизайнерського виконання, на заключному етапі передбачено нанесення на поверхні захисного покриття. Тип покриття порошковий або емалевий.

Переваги меблевих предметів інтер'єру з металу

  1. Різноманітність варіантів. Асортимент поєднує односпальні, двоспальні та дитячі моделі. Виготовляють меблеві бренди та ліжка двоярусні металеві.
  2. Цікаві дизайнерські рішення. Можливий вибір конструкції під інтер'єр будь-якого з існуючих стилів.
  3. Міцність. Металеві ліжка міцні, служать багато десятиліть.
  4. Комфорт в експлуатації. Їх відрізняє невелика вага, завдяки чому їх нескладно переносити. Порошкові фарби захищають від корозії та роблять метал менш холодним. При необхідності власник меблів може змінити її дизайн самостійно, покривши поверхні порошковою або емалевою фарбою іншого кольору.

Дата: понеділок, 18 квітень 2016   Переглядів:  85