Перлина Європи – саме так багато хто сьогодні називає Прагу. Містичне місто з його красивими старовинними будинками та сотнями веж наштовхнуло дизайнерів та конструкторів творчої групи «АТОЛЛ» на думку створити щось досконале нове та незвичайне. Завдяки цій думці, а також кропіткій роботі кожного співробітника цієї молодої компанії, який доклав руку до створення нового гарнітуру, сьогодні кожен з нас має можливість купити меблі для ванної кімнати з оригінальною назвою – Прага Атолл. Думаєте, що цей гарнітур цікавий лише незвичайною назвою? Зовсім ні, це далеко не все, що його відрізняє від інших предметів меблів, призначених для використання у ванній кімнаті.

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) крема Ольвія

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) крема Ольвія

Створена в 2013 році, серія меблів Прага Атолл поки що представлена лише двома комплектами. Однак і цього стало достатньо для того, щоб про цю серію заговорили із захопленням і споживачі, і конкуренти меблевої компанії. Хто бачив хоч один із гарнітурів, розуміє, чому про них говорять із захопленням. Якісний матеріал, чудове, можна навіть сказати філігранне виконання, елегантність та витонченість є відмінними рисами цієї неймовірно красивої тумби з умивальником. До речі, раковина не врізна і не накладна, як це зазвичай буває. Вона встановлюється на стільницю і за бажання під час експлуатації гарнітура може бути замінена будь-яку іншу, виготовлену за аналогічним принципом. Іншими словами, тумбу можна поєднувати з більшістю з існуючих сьогодні моделей настільних раковин.

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) скуро Ольвія

Комплект меблів для ванної Prague (Прага) скуро Ольвія

Меблі для ванної кімнати, що описуються нами, відрізняється і напрочуд красивим забарвленням. Колір слонової кістки дуже добре поєднується із патиною темного горіха. Саме такий колір найчастіше називають кремовим. Колір раковини та стільниці зі штучного каменю дещо відрізняються від кольору інших деталей. Крім тумби в комплект входить велике та красиве дзеркало у ванну кімнату. Воно обладнане стильним підсвічуванням. Банне приладдя можна зберігати як на поличці, яка з'єднує опори тумби, так і в карго, які в цих опорах замасковані. З якого боку не подивися на гарнітур Прага Атолл, а знайти навіть найменші вади неможливо. Що не кажи, а постаралися досвідчені та професійні умільці з творчого гурту «АТОЛЛ» на славу!

UPD. З 2016 року меблі для ванної кімнати Прага виготовляється компанією Ольвія

Дата: Четвер, 17 Жовтня 2013   Переглядів:  65