МВК

Меблі для ванної кімнати МВК

Компанія МВК — це ще молодий, але при цьому дуже цілеспрямований і амбітний колектив висококласних спеціалістів. Незважаючи на те, що компанія створені лише в 2008 році, меблі для ванної кімнати, які вони виробляє, вже встигла припасти на вдачу українцям та мешканцям сусідніх держав. Зручні, надійні та дуже красиві меблі у ванну кімнату від ТМ МВК виготовляється з вологостійких матеріалів, пофарбованих найкращими лакофарбовими матеріалами, виготовленими у Європі. Шафки для ванної кімнати, а також тумби під умивальник укомплектовані фурнітурою та сучасними системами висування шухляд від світових лідерів.

Комплекти меблів у ванну від МВК привабливі з погляду найширшого вибору. Насичена кольорова гамма, різноманітність асортименту та розмірів дозволяють підібрати оптимальний варіант для конкретного приміщення. Гордістю виробника є унікальна технологія нанесення на меблі малюнків. Для цього виробник використовує лазерний друк. Купити меблі для ванної кімнати від МВК означає придбати справжній шедевр меблевого мистецтва. Варто зауважити, що більше не один вітчизняний виробник не використовує у своїй роботі лазерний друк. У каталозі виробів компанії можна підібрати витончений пенал для ванної кімнати, солідні комоди та навісні шафи. Також можна підібрати меблеві та фігурні дзеркала для ванної кімнати.

Вся продукція ТМ МВК дуже зручна, функціональна та практична. Разом з лояльною ціновою політикою це сприяє її конкурентоспроможності. Приймаючи рішення купити меблі у ванну, вітчизняні покупці дуже часто віддають своє перевагу саме виробам цієї молодої харківської компанії. Колектив зовсім не планує зупинятися на досягнутому. Асортимент меблів раз у раз розширюється та оновлюється, при цьому враховуються найсучасніші технології її виготовлення. Дизайнери раз у раз розробляють нові та стильні моделі, що дає кожному з нас купити неймовірно красиву та міцну меблі для ванної кімнати інтернет магазин. Найприємніше, що доставляють її прямо додому.

Весь каталог товарів МВК