Якщо змішати традиційний та сучасний стиль меблів, то можна створити індивідуальний та стильний життєвий простір. Облаштовуючи власний будинок чи квартиру, потрібно керуватися власною думкою та стилем, щоб створити щось індивідуальне, а не дотримуватись певного стилю. Проте, поєднуючи сучасні меблі та аксесуари класичного стилю, можна привести весь дизайн до хаосу, якщо не спланувати все заздалегідь. Існують три основні правила для того, щоб не припуститися помилок з міксом різних стилів меблів.

Як використовувати класичний та сучасний стиль меблів в одному інтер'єрі?
Сучасний чи класичний?
Перш за все вам необхідно з'ясувати, що подобається більше: щоб в основі був класичний або сучасний дизайн інтер'єру? З'ясувавши, який стиль переважатиме. Це можуть бути сучасні меблі зі старовинними мотивами або класичні - з сучасними. Дозвольте зробити так, щоб домінував певний вид меблів, якщо не хочете, щоб в інтер'єрі переважали деталі рівні за значимістю.
Чому саме цей стиль?
Як тільки ви визначите, які меблі вам більше до вподоби, постарайтеся визначити, що саме приваблює вас у цьому інтер'єрі. Подивіться візуальні атрибути меблів. Що саме вам подобається: форми та лінії, колір та текстура? На це питання відповідь може бути неоднозначною, тому не поспішайте, а приділити цьому стільки часу, скільки буде потрібно. Коли ви проходите повз магазин, або дивитися з екранів монітора в інтернет - магазинах на меблі, що привернули вашу увагу, не забудьте відзначити для себе, що саме прикуло ваш погляд. Зверніть увагу, як би ви описали ці меблі комусь іншому. Ви говорите про м'які лінії чи текстуру? Якщо Ви зберете колекцію меблів, які вам до душі, ви зрозумієте і зможете скласти попередній варіант свого власного стилю. Потім Ви можете зв'язати частинами різні стилі через їх форми, матеріали, кольори і текстури.
Гармонія чи контраст?
Після того, як ви з'ясували, що вам подобається і чому, настав час вирішити інше важливе питання. Як це має поєднуватись: гармонійно чи контрастно? Якщо ви хочете, щоб все виглядало гармонійно і спокійно, виберіть частину меблів, які мають більше спільних рис, або є незначні відмінності. Для створення контрастного та хвилюючого стилю, зіставте кольори та текстури, щось на зразок, металеві стільці з класичним дерев'яним столом.

Поєднання

Поєднання класичних та сучасних елементів в інтер'єрі

Тепер, коли ви визначилися, які елементи є важливими для вас, йдіть уперед і починайте поєднувати їх.

  • Нехай один стиль домінує, та використовуйте інший для акценту;
  • Нехай меблі різних стилів мають однаковий колір або текстуру;
  • Зробіть різні нюанси, створюючи гармонію та контраст, коли будите змішувати різні стилі меблів.

Дата: середа, 03 лютий 2010   Переглядів:  147