Незалежні експерти підтверджують тенденцію відмови більшості покупців від меблів для спальні із штучних матеріалів. Дерев’яні ліжка обходять по популярності моделі із МДФ, ДВП, ДСП. За умови дотримання технологій - просушки сировини, розпилу, обробки тощо, конструкції з дерева виходять міцними, зносостійкими, гарними. На тривалість терміну служби вплив надає порода деревини. Чим вона твердіша, тим довше ліжко прослужить. Правильно підібраний матрас - запорука того, що ваші меблі будуть ще й дуже зручною для сну.

Дерев’яні ліжка: порода деревини, переваги

Які види деревини використовують меблеві виробники

М'які породи. До групи входять породи, деревина яких легко піддається обробці. З них часто створюють моделі з різьбленими узголів'ями та фігурними ніжками. Купити меблі з м'яких порід рекомендуємо акуратним і дбайливим людям, оскільки за дбайливому зверненні вона здатна служити десятиліттями. Берегти потрібно від ударів, інакше на поверхні з'являться вм'ятини. До групи входять вільха, липа, осика, сосна тощо. Тверді породи. Сюди входять - береза, бук, модрина, ясен, волоський горіх, дуб тощо. Ці породи трохи складніше в обробці, ніж м'які, але через високу щільність сировини дерев'яні ліжка з них служать довше. Дуже тверді породи. До групи входять породи з максимально твердою структурою деревини – це акація, граб, самшит, бакаут, червоне дерево тощо. За рахунок високих показників твердості обробка порід представляє складний та дорогий процес. Деревина і сама по собі не з дешевих, тому купити меблі з перерахованих дерев, дозволити собі можуть не всі.

Крім відмінності за ступенем твердості структури, породи деревини різняться неповторним природним малюнком та кольором. У листяних порід текстура виражена найбільш яскраво. Хвойні породи відрізняють наявність смоляних ходів. Саме завдяки найтоншим каналам, розташованим у деревині та наповненим смолою, дерев'яні ліжка та через роки експлуатації випромінюють приємний аромат хвої.

Ліжка з дерева - секрет лідерства на ринку

  1. Екологічність. Природне походження сировини та використання у виробництві мінімальної кількості додаткових компонентів (лаки, захисні просочення та тощо) робить вироби з нього найбільш безпечними навіть для алергіків. Відзначити Необхідно і здатність деревини "дихати".
  2. Низька теплопровідність. Дерев'яні поверхні залишаються теплими навіть у прохолодному приміщенні, що не можна сказати про металеві поверхні.
  3. Практичність. Дерев'яні ліжка прості у догляді. Виключено ймовірність деформації деталей з дерева у приміщеннях із нормальним рівнем вологості. Ремонтопридатність – важлива особливість виробів. Будь-яку деталь із дерева можна відновити за допомогою використання спеціального клею, шурупів та саморізів, чи цвяхів.

Вибираючи ліжко з дерева, не забувайте про таку важливу складову здорового сну, як матрац. Медики рекомендують ортопедичні моделі, тому що вони кращі всього розвантажують і м'язи, і суглоби організму, які протягом дня зазнають значних навантажень.

Дата: Четвер, 14 Квітня 2016   Переглядів:  85