T.Q.Project

TQ Project Дерев’яні ліжка TQ Project

Компанія «T.Q.Project» протягом багатьох років займається виготовленням меблів з натуральної деревини. Потрібно сказати, що виробництво меблів не завжди було основною сферою діяльності компанії TQ Project. Спочатку її колектив займався закупівлею деревини, з якої згодом виготовлялися меблеві заготівлі для відомих європейських фабрик. Амбіції колективу та професіоналізм співробітників призвели до того, що компанія вирішила припинити постачання заготовок у Європу та виготовляти меблі самостійно. Як показує практика, рішення це було мудре та своєчасне.

Попит продукції від «T.Q.Project» пояснюється багатьма причинами. Зокрема, її переваги такі:

  • екологічна чистота деревини;
  • природна краса матеріалу;
  • здатність меблів «дихати»;
  • висока міцність та стійкість до пошкоджень.

Левову частку продукції компанії складають дерев’яні ліжка. Їх відрізняє і шляхетність матеріалу, і естетичність, і безпека для здоров’я. Природна фактура та краса деревини вигідно відрізняють дерев’яну меблі від тих конструкцій, які виробляються з використанням синтетичних матеріалів. Всі меблеві конструкції виготовлені з деревини, яка була ретельно просушена та оброблена сучасними протигрибковими складами. Що до лакофарбових матеріалів, то виробник відбирає тільки самі якісні з них, що не містять у складі отруйних компонентів.

В асортименті інтернет-магазину «ProMebli» представлений широкий вибір меблевої продукції від компанії «T.Q.Project». Усі вироби пройшли неодноразову кількість перевірок на якість, екологічну чистоту та безпеку, про що свідчать сертифікати якості. Ставши власником будь-якої конструкції від українського виробника меблів з натуральної деревини, ви забезпечуєте собі комфортний побут. Чи потрібно говорити, що з появою в інтер’єрі дерев’яних меблів, приміщення стає більш красивим та індивідуальним. Дерево, на відміну від інших матеріалів, ніколи не виходить з моди, а значить його присутність у інтер'єр завжди буде актуально!

Весь каталог товарів T.Q.Project