Модульна спальня Ешлі Світ Меблів – приваблива колекція з незвичайним дизайном від української фабрики Світ Меблів, для облаштування спальні. Ця колекція виконана у світлому відтінку «сосна водевіль», який сприяє своєму, випромінюючи незвичайну природність і простоту, і додає теплоту та затишок інтер'єру. Корпус виготовляється із високоякісного ДСП, фасади із високоякісного ДСП із накладками із МДФ. Меблі Ешлі Світ меблів характеризуються масивними корпусами, оригінальними різьбленими карнизами, плоскими металевими подовженими ручками та декоративними перехресними планками на фасадах, фірмовими петлями та напрямними повного висування. У колекції меблів для спальні Ешлі Світ меблів Ви знайдете місткі комоди, зручне ліжко з тумбочкою, відкриті полиці, місткі шафи та елегантні дзеркала. Всі елементи колекції можна вільно комбінувати на свій розсуд, переставляти, міняти місцями, купувати додаткові предмети за потребою. Широкий вибір елементів дозволить облаштувати спальню відповідно до будь-яких ваших побажань. Меблі Ешлі Світ меблів – це пропозиція для всіх, хто шукає функціональні та практичні рішення для облаштування свого неповторного інтер'єру. Купити меблі в спальню Ешлі Світ меблів можна у нашому інтернет-магазині ProMebli.ua з доставкою по всій Україні. Оплата за готівковий та безготівковий розрахунок, у кредит та розстрочку.

  • Спальня Ешлі Світ меблів
  • Спальня Ешлі Світ меблів

Часті питання про меблі для спальні Ешлі Світ Меблів

  • ✔️ Безкоштовна доставка по Києву і Дніпру;
  • ✔️ Адресна доставка під будинок кур'єром Нової Пошти;
  • ✔️ Можливий занос меблів на поверх. Вартість занесення уточнюйте по телефону ☎️ 044-358-13-46 ☎️ 056-784-13-46 ☎️ 068-030-90-86 або в чаті;
  • ✔️ Всі меблі Ешлі зазвичай в наявності! ✅ Доставимо за 1-2 дні.
  • ✔️ Кредит від Альфа-Банк з пільговим періодом 4 місяці або на більший термін з переплатою.
  • ✔️ Кредит від ОТП банк з пільговим періодом 6 місяців або на більший термін з переплатою.
  • ✔️ Всі меблі призначені для самостійної збірки і мають докладну інструкцію, але якщо вам потрібен кваліфікований фахівець - ми обов'язково його вам надамо!

Популярні товари в категорії Спальня Эшли Світ Меблів

01Шафа 3Д Ешлі Світ меблів 14.759 грн
02Комод 2Д3Ш Эшли Світ меблів 6.654 грн
03Тумба приліжкова Ешлі Світ меблів 1.980 грн
04Комод Ешлі Світ меблів 4.451 грн
05Дзеркало 70 Ешлі Світ меблів 1.323 грн
06Ліжко 2-сп 1,6 Ешлі Світ меблів 6.786 грн
07Дзеркало 100 Ешлі Світ меблів 1.910 грн
* ТОП товарів в категорії Спальня Эшли Світ Меблів