Багато батьків задаровують маленьку дитину м’якими іграшками, не замислюючись про те, що їхня надмірна кількість здатна нашкодити малюкові. Шкода завдає пил, який на них накопичується. Далеко не всі з них можна прати, тому дитині доводиться вдихати цей пил щодня. Дитячі декоративні подушки з наповнювачем із полістирольних мініатюрних кульок бездоганна альтернатива м’яким іграшкам. Їхні переваги такі:

  • Оригінальний дизайн. Зовні вони мало схожі на звичайні декоративні подушки, багато хто з них швидше можна назвати іграшкою, ніж подушкою. Повторюючи форму тварин, мультиплікаційних героїв, футбольного м’яча тощо, вони викликають у дитини бажання пограти.
  • Безпека. Купуючи декоративні подушки для дитячої кімнати в інтернет-магазині ProMebli™ ви купуєте безпечну інтер’єрну прикрасу для дитячої кімнати. Наповнювач гіпоалергенний, незважаючи на штучне походження полістирол, неприємний запах відсутній.
  • Легкість. Діти люблять влаштовувати бої подушками? Дитячі декоративні моделі – ідеальне рішення. Вони легкі, тому дитина може довго і невтомно "боротися", не наражаючи на небезпеку "противника".
  • Гігієнічність. Вище вже написано, що знімні чохли, тому їх можна прати. Сам наповнювач не накопичує пил завдяки гладкій поверхні самих кульок і щільної тканини обох чохлів (верхньої, внутрішньої).

Як обладнати дитячу кімнату, щоб дитині було комфортно, а батьки навіть найактивніших дітей були спокійні за їхню безпеку? Рекомендуємо безкаркасні меблі та декоративні подушки, зовні схожі на м’які іграшки. Великий вибір легких та яскравих виробів представлено у каталозі ProMebli™. Намагаємося оновлювати асортимент якнайчастіше. Замовляючи декоративні подушки для дитячої кімнати в інтернет-магазині, ви можете самостійно обирати їх колір. Можливі варіанти кольору верхнього чохла у описі кожного виробу. Всі вироби якісні, тканини використовуються меблеві, зносостійкі. Шви міцні, надійні блискавки. Дрібні декоративні елементи не передбачені.

Популярні товари в категорії Дитячі декоративні подушки

01Подушка Dolphin Starski 1.157 грн
02Подушка Eclipse Starski 325 грн
03Подушка Honshu Starski 351 грн
* ТОП товарів в категорії Дитячі декоративні подушки