Модульний передпокій Ешлі Світ меблів – приваблива колекція з незвичайним дизайном від української фабрики Світ Меблів, для облаштування передпокою. Ця колекція виконана у світлому відтінку «сосна водевіль», який сприяє своєму, випромінюючи незвичайну природність і простоту, і додає теплоту та затишок інтер'єру. Корпус виготовляється із високоякісного ДСП, фасади із високоякісного ДСП із накладками із МДФ. Меблі Ешлі Світ меблів характеризуються масивними корпусами, оригінальними різьбленими карнизами, плоскими металевими подовженими ручками та декоративними перехресними планками на фасадах, фірмовими завісами та напрямними повного висування. У колекції меблів у передпокій Ешлі Світ меблів Ви знайдете місткі тумби, вішалку та елегантні дзеркала. Всі елементи колекції можна вільно комбінувати на свій розсуд, переставляти, міняти місцями, купувати додаткові предмети за потребою. Широкий вибір елементів дозволить облаштувати передпокій відповідно до будь-яких ваших побажань. Меблі Ешлі Світ меблів – це пропозиція для всіх, хто шукає функціональні та практичні рішення для облаштування свого неповторного інтер'єру. Купити меблі в передпокій Ешлі Світ меблів можна у нашому інтернет-магазині ProMebli.ua з доставкою по всій Україні. Оплата за готівковий та безготівковий розрахунок, у кредит та розстрочку.

  • Передпокій Ешлі Світ меблів
  • Передпокій Ешлі Світ меблів

Часті запитання про Модульний передпокій Ешлі Світ Меблів

  • ✔️ Безкоштовна доставка по Києву та Дніпру;
  • ✔️ Адресна доставка під будинок кур'єром Нової Пошти;
  • ✔️ Можливе занесення меблів на поверх. Вартість занесення уточнюйте за телефоном ☎️ 044-358-13-46 ☎️ 056-784-13-46 ☎️ 068-030-90-86 або в чаті;
  • ✔️ Всі меблі Б’янко графіт зазвичай є в наявності! ✅ Доставимо за 1-2 дні.
  • ✔️ Всі меблі призначені для самостійної збірки і мають докладну інструкцію, але якщо вам потрібний кваліфікований фахівець – ми обов'язково надамо вам його!

Популярні товари в категорії Модульний передпокій Ешлі Світ Меблів

01Тумба для взуття Ешлі Світ меблів 2.705 грн
02Тумба 1Д1Ш Ешлі Світ меблів 2.709 грн
03Вішалка Ешлі Світ меблів 1.968 грн
04Дзеркало 70 Ешлі Світ меблів 1.323 грн
05Дзеркало 100 Ешлі Світ меблів 1.910 грн
* ТОП товарів в категорії Модульний передпокій Ешлі Світ Меблів