Черниговская фабрика лозовых изделий

Чернігівська фабрика лозових виробів

В Україні дуже мало виробників, які могли б пишатися без малого віковою історією свого існування. Чернігівська фабрика лозових виробів саме до таких компаній і належить. Як промислове підприємство, дане фабрика була утворена у 1926 році. Підтвердженням такої тривалої історії є старовинні документи, серед яких фото. Потрібно сказати, що плетені меблі виготовлялися у Чернігові ще задовго до утворення заводу. Місцевий народ ще тоді володів особливими вміннями в обробці лози і виготовлення з неї різноманітних виробів.

На відміну від ультрасучасних матеріалів, що використовуються сьогодні для виробництва меблів, лоза поєднує в собі все те, що здатне привнести в повсякденне життя тепло та комфорт. Цей природний матеріал піддається спеціальної обробки, що дозволяє вмілим рукам майстрів створювати гарні та практичні предмети, що відрізняються неповторними візерунками. Що важливо, меблі з лози не тільки гарні, але ще й досить міцні. Служити своїм власникам вони здатні десятиліттями.

Чернігівська фабрика лозових виробів виготовляє плетені меблі, які ідеально вписуються в інтер’єри віталень і кафе, офісів і заміських котеджів. Витончені та дуже легкі дивани та крісла, столи та стільці, крісла-качалки та абажури, етажерки та підставки для квітів – всі ці предмети здатні привнести до будь-якого приміщення затишок. Легка вага дозволяє переміщати плетені меблі з місця на місця без зусиль.

Витончені меблі з лози представлені на сайті компанії ProMebli. Наш інтернет магазин співпрацює з колективом фабрики лозових виробів досить давно. За цей час більше кількість наших покупців придбали меблі з ротанга від цього виробника. Зростання попиту на плетені меблі і відсутність яких би то не було претензій до її якості є найкращим підтвердженням того, що продукція з лози від чернігівських майстрів ще довгий час буде поза конкуренції. Додайте в інтер’єр трохи тепла та затишку за допомогою плетених меблів!Продукція фабрики Чернігівська фабрика лозових виробів представлена у нашому магазині наступним товаром:


Весь каталог товарів Черниговская фабрика лозовых изделий