Starski

Безкаркасні меблі Starski

У 2005 році групою креативних та творчих людей було ухвалено рішення відкрити студію альтернативних меблів. Так і народилася компанія «Starski», продукція якої відома і в Україні, і за межами країни. Постійно зростаюча дилерська мережа підтверджує зростання популярності продукції студії альтернативних меблів. Безкаркасні меблі – це той товар, який компанія постачає на ринок. Сьогодні в асортименті компанії більше трьох десятків моделей, кожна з яких зручна, красива та практична.

Цікаві технологічні новинки, які то й справа розробляють конструктори студії, припадають до вподоби всім, хто небайдужий до оригінальних, але при цьому дуже функціональним предметам інтер’єру. Основні переваги безкаркасних меблевих конструкцій від компанії «Starski», такі:

1. Невелика вага. Відсутність каркасу забезпечує меблям мобільність та простоту переміщення. Крісла-мішки настільки легкі, що пересунути їх з місця на місце може одна людина. За рахунок цього істотно полегшуються процеси прибирання, ремонту та переїзду.

2. Знімний чохол. Для продовження терміну служби та зручності експлуатації виробник комплектує безкаркасні дивани знімними чохлами. У будь-який момент забруднений чохол можна зняти і випрати в пральна машина. Що важливо, чохол у будь-який момент можна змінити на новий.

3. Безпека. Одна з відмінних рис безкаркасних меблів – відсутність кутів. Завдяки цій особливості вона ідеальна для будь-яких приміщень, у тому числі і для дитячої кімнати. Імовірність того, що маленькі непосиди випадкові чином можуть бути травмовані, що дорівнює нулю.

4. Високий рівень комфорту. Крісла, дивани та пуфи, конструкція яких має на увазі відсутність каркаса, здатні прийняти форму тіла будь-якої людини. Відпочивати на таких меблях одне задоволення.

Відбираючи для виробництва безкаркасних меблів красиві та практичні оббивні матеріали, компанія «Starski» виробляє продукцію, як для будинку, так і інтер’єрів нежитлових приміщень. Так, наприклад, її продукцію можна побачити у навчальних закладах та концертних залах, у телевізійних студіях та приміщеннях, в яких проводяться найсерйозніші презентації.

Продукція компанії Starski представлена у нашому магазині наступним товаром:


Безкаркасні меблі:


Весь каталог товарів Starski